Olivový olej udělá radost i v podobě originálního dárku

dýňová polévka recepty

Nevíte, čím obdarovat své blízké, protože se mílovými kroky blíží nějaké významné jubileum? Co by bylo dost důstojné, aby mohlo reprezentovat? Kytice nebo lahev alkoholu jsou už pasé, v dnešní době je vhodné přijít s něčím novým a zajímavým. Nemusíte přitom procházet regály obchodů a bezradně bloumat po velkých nákupních centrech. Zdraví v každé lahvičce, to je bez nadsázky olivový olej z rodinné farmy. Tradice po dlouhé generace, vůně, která se rozhostí všude kolem už po prvním otevření. A pak i chuť připravených pokrmů, co bude zkrátka nesrovnatelná s předchozí verzí.

Polévka z dýně je podzimní klasikou

Uvítáte nějaký zajímavý tip na recept, kde hraje olivový produkt číslo jedna hlavní roli? Potom dobrá, je to například dýňová polévka! Zůstává pravdou, že dýni bychom si měli pečlivě vybrat, potěšující je ale i skutečně velký přísun vitamínů a minerálních látek v každé porci. S bazalkou, ale i kokosovým mlékem nebo šťávou z citronu dostanete zajímavou chuťovou kompozici. Zdravé a zároveň dobré? Jistě, to přece není žádná šalba a klam, když se zapojí do akce olivový olej, vykouzlíte vynikající italské speciality, ale dáte si i pěkně propečenou krkovičku. A tím se samozřejmě ještě vůbec nekončí, ale spíše začíná. Těstovinová nebo houbová jídla mohou být rázem na piedestalu, jen jim dopřát olivové blaho a servírovat je s láskou! Dokonce vykouzlíte i dezerty, kdo by si nedal vanilkovou zmrzlinu?

Může jít i o pěkný dárek, ať už plánujete Vánoce dlouho dopředu nebo má někdo z vašich blízkých jmeniny, narozeniny nebo výročí svatby. OLIVUM má připravenu originální nabídku ze všech koutů Evropy, kde svítí slunce celý den. Vybírat můžete z italských, španělských, řeckých a mimo jiné také chorvatských specialit. Poctivá práce rodinné farmy, originální etiketa a dárkové balení, s nímž jistě zabodujete na každé oslavě. Pugét růží, alkohol, krásná literatura nebo bonboniéra, to jsou dárky druhé ligy. Zkuste přejít na prvoligové pole a uvidíte ten rozdíl!

Přidej komentář jako první k "Olivový olej udělá radost i v podobě originálního dárku"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*