Poskytnutí sídla společnosti a založení s. r. o.

založení sro společnosti

Velmi žádanou službou se v poslední době stává služba poskytnutí sídla firmy. Mít své vlastní sídlo firmy je totiž podmínkou pro každou obchodní společnost, která chce být zapsána do obchodního rejstříku.

Tato možnost mimo jiné vyplývá ze současného znění občanského zákoníku, dle kterého mají společnosti zcela legální možnost mít takzvané virtuální sídlo firmy nebo virtuální kancelář, i za předpokladu, že se firma na uvedené adrese fyzicky nevyskytuje. Tuto službu tedy vyhledávají zejména společnosti, které nemají možnost nebo zájem umístit sídlo své společnosti na svoji adresu, ať už se jedná o vlastní kancelář, dům nebo byt.

Služba „poskytnutí sídla firmy“ je tedy součástí svobodného podnikání a usazování firem v rámci celé Evropské unie. Tato možnost využití virtuálního sídla platí nejen pro firmy, ale i pro fyzické osoby, které podnikají jako OSVČ, mající možnost využívání virtuálního místa podnikání.

Pokud tedy budete mít například zájem vytvořit obchodní adresu, kde bude sídlo firmy Praha, zcela určitě tím svému podnikání dodáte na serióznosti.

Prioritou pro poskytovatele těchto služeb by mělo být pohodlí zákazníka, proto tyto služby bývají doplněny o další služby, které Vám dokážou usnadnit podnikání.  Jednou z takových služeb je například možnost vyzvedávat si svoji doručenou poštu v kanceláři poskytovatele služby, který klienta emailem informuje o doručení pošty, nebo zřízení dosílky u České pošty, či skenování a zasílání pošty emailem či její přeposílání na jakoukoliv určenou adresu.

Máte-li tedy zájem vytvořit si sídlo společnosti například v Praze 5, máte možnost si jej vytvořit v katastru Košíře, kde se nabízí označení tohoto sídla společnosti v souladu se zákonem, příjem a úschovna došlé pošty s následnou informací o doručené poště e-mailem. Doplňkovými službami zde je přeposílání pošty, skenování doručené pošty a zasílání e-mailem nebo jednorázové přeposlání pošty. Dále pak můžete využít zajímavé nabídky pronájmu vybavených zasedacích místností.

Další velmi zajímavou nabídkou, které můžete využít, je založení s. r. o.  I zde se nabízí skvělá možnost, svěřit tuto činnost do rukou odborníkům, kteří se specializují na poradenství a služby v této oblasti, jako je například právě zakládání společností a Vy si tak můžete nechat vytvořit obchodní společnost zcela podle Vašich představ, bez jakéhokoliv rizika, bez starostí a velmi rychle. Ušetříte spoustu času, který by bylo nutno věnovat vyřizování mnoha záležitostí na úřadech, vyplňování množství tiskopisů a formulářů. Všechny tyto úkony za Vás vyřídí firma, která Vám v závěru předá kompletní dokumentaci, včetně výpisu z Obchodního rejstříku a Vy tím obdržíte již hotovou společnost a můžete začít podnikat.  

Přidej komentář jako první k "Poskytnutí sídla společnosti a založení s. r. o."

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*