Lednové či takzvané novoroční půjčky. Na co si je lidé berou?

podnikatelská půjčka

Pokud jste se domnívali, že o půjčky je největší zájem během vánočních svátků, není tomu tak. Během začátku roku je zájem o půjčky dvojnásobný. Důvodů je opravdu mnoho. Prozraďme si několik z nich, které dohání nejen běžné smrtelníky, ale také podnikatele k tomu, aby zavítali do společnosti PROFI CREDIT a sjednali si buď Podnikatelskou půjčku nebo Pojištěnou půjčku.

Touha po zimní dovolené

Velkým pohonným motorem mnohých z nás, který nás žene do zmiňované společnosti pro úvěr, je, že toužíme po zimní dovolené. I když jsme nedávno byli na letní dovolené, i zimní období si chceme pořádně užít. Už se vidíme na lyžařských vlecích, jak sjíždíme kilometry dlouhé kopce na lyžích nebo na snowboardu. Sníh nám křupe po nohama a při velké rychlosti nám naráží do lyžařských brýlí. Této vidiny se mnozí lidé nechtějí vzdát, a tak míří pro půjčku, která by jim minimálně zaplatila zálohu na vysněnou zimní dovolenou.

Úhrada vánočních dárků

Možná si říkáte, že všechny vánoční dárky už mají lidé zaplacené, ale to je omyl. Vloni totiž drtivá většina e-shopů nabízela jednu možnost, a sice možnost “zaplatit až za čtrnáct dnů”. I když byste si mysleli, že tuto možnost nevyužilo mnoho lidí, opak je pravdou. Najde se mezi námi opravdu obrovské množství lidí, kteří využili zmiňované tlačítko a úhradu vánočních dárků tak přesunuli na leden. Díky tomu, že všechno za dárky utratili, musí si půjčit.

Blíží se daně

I když je na úhradu daní z příjmů fyzických osob ještě čas, mnozí lidé to nenechávají na poslední chvíli. Někteří chtějí mít daně zaplacené už z počátku roku, což však vede k dalším lednovým, respektive novoročním půjčkám. Ne všichni totiž mají na svém kontu tolik, kolik potřebují k úhradě daní. Vyplňování daňového přiznání se týká nejen podnikatelů, ale také zaměstnanců, kteří si při svém stávajícím zaměstnání navíc přivydělávají.

Přidej komentář jako první k "Lednové či takzvané novoroční půjčky. Na co si je lidé berou?"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*