Elektromobil Tesla pro každou příležitost

Sníte občas o tom, jaké by to bylo projet se v elektromobilu Tesla? Tento sen si nyní můžete lehce splnit, aniž byste zruinovali své rodinné úspory. Na trhu se v dnešní době již vyskytují společnosti, u kterých si tento vysněný špičkový vůz můžete jednoduše zapůjčit. Elektromobil Tesla si můžete zapůjčit či pronajmout na den, na dva dny, nebo třeba i na týden, dle vašeho přání. V nabídkách naleznete dostupné modely Tesly jako je Model S, Model X nebo třeba Model 3. Plně vybavené elektromobily s pohonem všech kol mají výkon od 450 – 700 koní, vzduchový podvozek (S/X) nebo funkci Autopilot.

Pokud si netroufnete řídit tento luxusní vůz sami, můžete si vybrat variantu, která zahrnuje jízdu se zkušeným instruktorem a tím, si zážitek z jízdy dokonale vychutnat.

Elektromobil Tesla se hodí pro každou příležitost, ať už se jedná o smluvní přepravu kamkoliv po ČR i do zahraničí, nebo zážitkové jízdy, kterými můžete udělat radost nejen sobě, ale i svým blízkým či přátelům, kteří mohou tento zážitek sdílet společně s vámi, nebo můžete zážitkovou jízdu věnovat jako dárek v podobě dárkového poukazu.

A co třeba Teslou na svatbu? Zní to perfektně, že? Pokud tedy plánujete svatbu, můžete umocnit své vzpomínky na tento jedinečný den jízdou v luxusní Tesle.

Jestliže například plánujete firemní akci či různé eventy, které byste rádi zpestřili nevšedním zážitkem, i zde se nabízí možnost netradičního zážitku v podobě zapůjčení elektromobilu Tesla. S tímto úžasným doplněním programu budete mít zajisté velký úspěch!

Nezapomenutelným zážitkem se pro vás může stát i „Noc v Tesle“. Zní to možná neuvěřitelně, ale i tento skvělý zážitek si můžete dopřát. Proporce Tesly umožňují přestavbu na lůžkovou úpravu a mohou nabídnout komfortní nocleh pro jednoho i dva zájemce. Nezávislá klimatizace s HEPA filtrem a speciálním „Camper módem“ se postará o kvalitu vzduchu i tepelnou pohodu a prosklená střecha o romantický výhled na hvězdy 🙂

Společnost, která se zaměřuje na zapůjčení či pronájem těchto vozů Vám:

  • Teslu přistaví na jakékoliv Vámi zvolené místo v České republice.
  • Poskytne na celou dobu zkušeného instruktora, který Vám bude k dispozici.
  • Umožní absolvovat samotné řízení Tesly, či být pouze spolujezdcem, dle Vašeho přání.
  • Může zajistit i větší počet vozů, v případě, že plánujete větší akci.
  • Pokud projevíte zájem, firma vám zajistí foto nebo video z průběhu akce.

V neposlední řadě se blíží Vánoce a s tím i touha vymyslet pro muže něco, z čeho bude na tváři zářit zase ta dětská klučičí radost. Zážitková jízda Teslou patří mezi nezapomenutelné zážitky pro muže.

Jestliže tedy patříte mezi obdivovatele elektromobilu Tesla, splňte si svůj sen a nenechte si takovou příležitost ujít.

Přidej komentář jako první k "Elektromobil Tesla pro každou příležitost"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*