Dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem dodávky v Praze?

Společností, které se zabývají pronájem dodávek v Praze v okolí je velké množství a jednoznačně lze tak z čeho vybírat. Pronájem dodávky lze realizovat v rámci hodin, dnů, týdnu i měsíců. Díky široké škále vozového parku různých společností zabývající se pronájem dodávek a užitkových vozidel do 3,5 tuny a to nejenom v Praze si lze vybrat opravdu takovou dodávku, která přesně bude plnit účel. Na výběr jsou malé dodávky nebo dodávky střední či dokonce největší dodávky typu Jumbo. Nejběžněji se v půjčovnách dodávek pronajímají především dodávky střední velikosti, které jsou velice univerzální a je možno je využít například pro drobné stěhování či odvoz nábytku a dalšího vybavení z obchodních domů typu Asko nábytek, Sconto nebo Ikea. Stejně tak lze dodávku využít například při rekonstrukci bytu či domů pro odvoz vybavení například ze stavebnin nebo z hobbymarketu typu OBI Nebo například Bauhaus a Hornbach.

Zajímá vás dlouhodobý pronájem? Využijte variantu s neomezenými kilometry!

Půjčovny dodávek v Praze velice často nabízí také možnost využití variantu neomezených kilometrů jak při krátkodobém, tak při dlouhodobém pronájmu. Řidič dodávky tedy nemusí řešit nájezd kilometrů nad denní limit a může se plně věnovat tomu, proč si danou dodávku pronajmul. Neomezené kilometry lze samozřejmě aplikovat pro tarify a jízdy v České republice a rovněž v zahraničí – v EU. Při jízdách mimo Evropskou unii je nutno nahlásí tuto jízdu personálu společnosti, která se pronájmem dodávek zabývá aby vám k tomuto sdělili bližší informace. V zahraničí hrozí vysoké riziko ukradení vozidla, což mnoho půjčoven velice omezuje.

Náhradní vozidlo a pojistná událost

Pronájem dodávky v Praze ve většině případů znamená jistotu zapůjčení kvalitního vozidla. Většina autopůjčoven má svoje smluvní pojišťovny, u kterých řeší povinné ručení pro dodávky A rovněž jejich havarijní pojištění a případně další pojistky vyplývající z provozování půjčovny. Pokud jste tedy měli nehodu nebo máte poruchu na svém vozidle, stačí zavolat do dané společnosti, která se věnuje pronájmu vozidel a tato společnost dále zařídí náhradní vůz v co nejkratší době. Klient tedy nemusí mít žádné obavy. Pokud došlo k poškození vypůjčené dodávky nebo je dodávka z jakéhokoliv důvodu nepojízdná poskytne půjčovna-dodávek opět v co nejbližším možném termínu, náhradní dodávku z jejich vozového parku. Stejná situace nastává, například pokud se vám poškodila vaše dodávka a potřebujete akutní náhradu. Mnoho pražských půjčoven dodávek spolupracuje s předními českými pojišťovnami a jako jejich smluvní partneři nabízí přistavení dodávku klientovi do několika minut či hodin.

Má smysl využít operativní leasing na dodávku?

Pokud jste se stále nerozhodli, zda je pro vás výhodnější si dodávku půjčit nebo koupit, je možno využít v rámci mnoha půjčoven dodávek takzvaný operák. Ve společnosti, která se pronájmu dodávek věnuje se, domluvíte, na jakou dobu si vozidlo na zkoušku vypůjčíte a můžete si vyžádat jak krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávky. Dodávku tady máte možnost si vyzkoušet v reálném provozu a ve chvíli kdy vám bude vyhovovat lze se dohodnout na odkupu tohoto vozidla za zvýhodněnou cenu. V tomto případě je naprosto nezbytná individuální domluva, protože podmínky jsou nastavený opravdu klient od klienta.

Přidej komentář jako první k "Dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem dodávky v Praze?"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*