Coaching Universita buduje kouče, kteří umí!

kurz NLP

V dnešní době existuje celá řada koučovacích škol, avšak většina z nich nedokáže koučům zajistit potřebnou kvalitu, aby dokázali opravdu efektivně pomáhat svým klientům.

A to pak ničí jak trh, tak vede k pochybnostem o této jinak velmi funkční metodě „jak posouvat druhé“ – jménem koučování.

Správný kouč by měl mít:

  1. Kvalifikaci (akreditovaný výcvik minimálně o rozsahu 120 hodin)
  2. Praxi (uskutečněných několik desítek sezení s klienty) a supervizi
  3. Certifikaci (úspěšně projít oficiální certifikací MŠMT na pozici kouče)

Pokud kouč není schopen toto doložit a postrádá i reference, je lepší se mu upřímně vyhnout obloukem. Na kvalitě člověka, který s námi pracuje, totiž VELMI záleží.

(Jen se zamyslete – nechali byste se operovat člověkem bez atestace a lékařského vzdělání? Toto je obdobné… Práce s lidskou myslí a psychikou je také křehká věc.)

A tak vznikla Coaching University Radka Karbana, aby všem zájemcům o metodu koučinku a začínajícím i pokročilým koučům poskytla vše důležité, aby se z nich stali koučovací legendy, kteří umí.

Kdo za touto školou koučinku stojí?

Radek Karban je mezinárodně certifikovaný Coach Trainer a NLP Trainer a New Code Trainer, který se věnuje koučinku už více jak 15 let. Za tu dobu skrze své kurzy a na individuálních i skupinových sezeních pomohl už několika desítkám tisíc lidí.

Za touto koučovací školou tak stojí člověk, který je z praxe. Nikoliv někdo z teorie nebo rychlokvaška z internetu, kterých běhá dnes bohužel všude plno.

Kurz koučování je tak u této školy akreditovaný MŠMT a lze tak získat oficiální rekvalifikaci na profesi „kouč“. Stejně tak výcvik splňuje standardy Mezinárodní federace koučů ICF a lze získat titul ACC nebo PCC cestou Porfolia.

Coaching University své kouče podporuje na cestě jak skrze prezentaci, tak jim dokonce dokáže zajisti i klientelu. Neustále je rozvíjí a kouči mají možnost se od Radka učit a zdokonalovat díky mentoringu koučovacích dovedností i dál.

Rozvíjí kouče i dál?

Mimo to si kouči mohou získat lepší postavení na trhu díky kurzu NLP, který je rovněž v Coaching University mezinárodně certifikovaný asociací samotného zakladatele NLP a akreditovaný MŠMT, a to ještě více umocní potenciál kouče uskutečňovat u svých klientů rychlé až téměř okamžité změny.

Rozhodně tak lze doporučit i kontinuální rozvoj kouče díky kurzu NLP Practitioner, který podstatně rozšiřuje koučovací dovednosti a předává nové nástroje a strategie postavené na vědeckém výzkumu, které při práci s druhými excelentně fungují.

Ať už uvažujete o kurzu koučinku nebo o rozšiřování dovedností, lze školu Coaching University doporučit. A své vám o tom jistě řeknou i její absolventi tady v referencích.

Přidej komentář jako první k "Coaching Universita buduje kouče, kteří umí!"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*