ASW Valivá ložiska spol. s r.o. – expert na ložiska a průmyslové komponenty

Společnost ASW Valivá ložiska spol. s r.o. se zaměřuje na širokospektrální distribuci ložisek a esenciálních komponent pro průmyslové stroje. Odbornost společnosti spočívá v oblasti velkoobchodního poskytování ložisek, masivních rotací, lineárního vedení a dalších klíčových prvků pro strojírenský průmysl.

Exkluzivní distribuční práva předních světových výrobců

Společnost zastupuje pozici autorizovaného poskytovatele ložisek od světově proslulých výrobců, jako jsou Regal Beloit, HFB Wälzlager-Gehäusetechnik GmbH, Rollway Bearing, Rollix, McGill, Sealmaster a IKO v České republice. Klienti mají možnost využít vysoce kvalitních produktů, jako jsou například valivá ložiska od Regal Beloit a Rollway, japonských lineárních vedení IKO, jehlových ložisek McGill, německých ložiskových těles HFB, specializovaných ložisek pro vysoké teploty BECO a mnoha dalších. Zároveň je možno využít komplexní technické poradenství a široký sortiment produktů.

Záruka kvality a efektivní dodací termíny

Díky pozici prvního dovozce renomovaných značek v České republice firma zajišťuje svým klientům mimořádné prodejní služby a krátké dodací lhůty. Strategie je postavena na spolupráci s nejprestižnějšími výrobci, čímž společnost garantuje nejen vysokou kvalitu a spolehlivost produktů, ale i autentičnost a originalitu.

Široká působnost a dlouholetá tradice

Přes 30 let působení na trhu etablovalo společnost ASW Valivá ložiska spol. s r.o. jako spolehlivého partnera pro průmyslové, strojírenské a energetické společnosti, stejně jako pro další distributory.

Valivá ložiska Regal Beloit – rozmanitost a kvalita

V nabídce je možno najít nejširší výběr valivých ložisek v České republice. S více než 10 000 typy valivých ložisek od Rollway Bearing, se nabízí průmyslová ložiska v širokém výběru pro různé strojírenské potřeby. Katalogová řada zahrnuje radiální a axiální kuličková ložiska, jednořadá a dvouřadá válečková ložiska, kuželíková, jehlová a soudečková ložiska, která se pyšní vysokou kvalitou a dlouhou životností.

Rozmanitý sortiment pro různé aplikace

V sortimentu společnosti najdete rovněž lineární vedení v široké škále, včetně kuličkových a válečkových vedení, kuličkových pouzder a specializovaných vodících a podpůrných rolek. Tato rozmanitost zajišťuje uspokojení jakýchkoliv specifických požadavků různých průmyslových odvětví. Většina produktů je trvale skladem, což umožňuje garantovat rychlé dodací termíny.

Spolupráce s ASW Valivá ložiska spol. s r.o.

ASW Valivá ložiska spol. s r.o. je spolehlivým partnerem ve světě ložisek a průmyslových komponentů, která garantuje spokojenost se svými službami a produkty. Zákazníci se mohou spolehnout na špičkovou kvalitu, rychlou dostupnost a komplexní servis.

Přidej komentář jako první k "ASW Valivá ložiska spol. s r.o. – expert na ložiska a průmyslové komponenty"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*