Uvolnění pro muže

Stále častěji vyhledávanou službou v posledních letech se stávají erotické masáže, které klientům dopřávají velmi příjemnou relaxaci. Tyto masáže dokážou příjemně uvolnit svalstvo a celkově navodit příjemné fyzické i psychické zážitky. Oproti klasickým masážím je erotická masáž směrována k navození sexuálního vzrušení použitím masážních technik pro erotické účely, kdy se masérky zaměřují zejména na oblasti kolem intimních částí těla a slabin.

V dnešní době již existuje mnoho masérských salónů a lze říci, že je z čeho vybírat. Pokud se rozhodnete vyzkoušet erotickou masáž například v některém z pražských salónů, můžeme doporučit kupříkladu Infinity Spa – erotické masáže v Praze .

V tomto erotickém salónu si můžete vybrat z několika druhů masáží:

  • Klasická erotická masáž
  • Nuru masáž
  • Masáž lingamu
  • Mýdlová masáž
  • Masáž se 2 dívkami
  • Masáž pro páry

Velmi oblíbenou se v poslední době stává erotická masáž s vířivkou a saunou, kterou si oblíbili nejenom muži, ale i ženy, či jako společnou masáž ji vyhledávají i páry. Pomocí této masáže můžete uvolnit nahromaděný stres a napětí, které jsou součástí běžného života.

Jedním ze zmiňovaných druhů erotické masáže je Nuru masáž, která se provádí pomocí speciálního Japonského nuru gelu, kdy se jedná o prastarý rituál, pocházející z Japonska, praktikovaný již celá staletí. Jedná se o tzv. „kluzkou masáž“ právě pomocí tohoto gelu, která vám zajistí úžasný erotický zážitek včetně uvolnění.

Dalším druhem masáže je Lingam, kdy se jedná o techniku tantrického a taoistického přístupu k erotice. Tento druh masáže ve vás vyvolá zcela nové pocity, které přináší doteky a vzrušení během samotného průběhu masáže.

Dále můžete vyzkoušet tzv. Mýdlovou masáž, která je podobná jako Nuru masáž. Při této masáži vám dívka pomocí nahřáté žínky nanese na tělo hustou mýdlovou pěnu z luxusního mýdla a oleje. Pochopitelně i zde se přenesete příjemně do světa erotiky a úžasné relaxace.

Pokud máte zájem si užít erotickou masáž s dvojnásobnou dávkou erotiky, můžete si ji samozřejmě dopřát, pokud si zvolíte Masáž se dvěmi masérkami. Tato masáž probíhá jako klasická erotická masáž, ale pečovat o vás budou rovnou dvě dívky.

A pokud vás láká erotická masáž, která by obohatila sexuální život s vaším partnerem, či partnerkou, můžete vyzkoušet Erotickou masáž pro dva, kde si můžete vychutnat erotickou masáž společně.

Profesionální masérský salón vám poskytne možnost vybrat si jednak techniku, která bude masérkami aplikována, a také i masérku, pro kterou se rozhodnete, což jistě především muži určitě ocení. Můžete si tedy vybrat masérku zcela dle vašeho vkusu, ať už se jedná o blondýnku či brunetku, štíhlejší či s oblejšími tvary, tak abyste byli maximálně spokojeni.

Přidej komentář jako první k "Uvolnění pro muže"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*