Policejní baterka je vhodným společníkem pro outdoorové aktivity

policejní baterka

Rádi trávíte volný čas venku, vyrazíte do přírody snad během každého volného víkendu. Všechna čest, máte dost energie! Neměli byste ale zapomínat na odpovídající vybavení, zvláště pokud se pustíte do prozkoumávání oblastí, kde třeba za celý den ani nikoho nepotkáte. Stan, karimatka, ale také možnost rozdělat si oheň, to je základní samozřejmost. A v neposlední řadě, klíčové je rovněž odpovídající osvětlení. Proč nepoužívat nejlepší modely, co jsou zrovna na trhu k mání a patří do standardní výbavy policistů nebo záchranářů?

Vynikající parametry a také dlouholetá spolehlivost

Špičkový materiál, jemuž nevadí příliš velké vedro ani kruté zimní mrazy. Prach, voda, náraz po dopadu na pevný povrch? Nic, s čím by si neporadila moderní policejní baterka! Výhodou je také její jednoduché dobíjení, které nezabere zbytečně mnoho času. Bude takřka obratem připravena zase do akce a kdybyste chtěli šetřit baterii, je samozřejmě možné přepnout zařízení do úsporného režimu. Až 230 metrů? Přesně takový dosvit nabízí moderní svítilny, se kterými si můžete pečlivě prohlédnout široké okolí. Přírodní překážky, dopravní značení, blízkost silnice nebo další věci, upozorní vás na vše podstatné. V neposlední řadě je i praktická, zavěsíte si ji díky klipu třeba za opasek…

taktická svítilna

Špičková kamera zaznamená všechno dění kolem

Odolá rozmarům přírody, větru i dešti a není pro ni problém nahrávat kromě obrazu ve full HD například i kvalitní zvukovou stopu. Ano, je to policejní kamera v celé své kráse! Je velmi nenápadná, okolí si jí vůbec nemusí všimnout – a přesto bude všude s vámi, aby vás hlídala před možným nebezpečím. Moderní technologie jsou dnes doslova na každém kroku, tak proč se jim bránit, když tolik usnadňují život. Porozhlédněte se v nabídce na cel-tec.cz a jistě nám dáte zapravdu!

Přidej komentář jako první k "Policejní baterka je vhodným společníkem pro outdoorové aktivity"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*