Hledáte originální kalendář na rok 2020? Vyrobte si ho v aplikaci HappyFoto!

foto kalendář

Máte-li ve svém mobilu pěkné fotky a nevybrali jste si v českých obchodech z kalendářů na rok 2020, není co řešit. Nejlepší kalendář bude určitě ten váš!

Nejenže takový kalendář, jaký si navrhnete vy, nebude mít nikdo jiný, ale navíc se kvůli jeho výrobě ani nemusíte zvedat ze židle nebo běhat po obchodech. Chcete kalendář stolní, nástěnný, či plánovací? U HappyFota najdete všechny. K jeho výrobě si vystačíte s pár fotografiemi, internetem a chvilkou času.

foto kalendář 2020

Unikátní aplikace

V aplikaci si kalendář připravíte a objednáte raz dva. Jestli máte fotografie uložené ve svém mobilu, můžete si ho objednat rovnou z něj. A co je fakt super: objednávat ho nemusíte hned, klidně si nechte kalendář rozpracovaný, jak dlouho potřebujete, zdarma se vám zatím uloží do cloudu. Projekt tam na vás bude trpělivě čekat, až si ho znovu otevřete, provedete v něm úpravy a odešlete. Do projektu se můžete přihlašovat z jakéhokoli svého zařízení. Začnete pracovat v mobilu, pokračujete na počítači v práci a dokončíte a objednáte třeba z domácího tabletu. Fandíte více technice s nakousnutým jablkem, nebo ostatním značkám? HappyFoto to neřeší. Nové aplikaci je fuk, jestli pracujete v systému iOS, Windows, Android…

Bezkonkurenční kvalita

Všechny kalendáře vyrábí HappyFoto na kvalitním papíru. Kalendáře deLUXE dokonce vyvolává tradiční chemickou cestou na fotopapír.

Přidej komentář jako první k "Hledáte originální kalendář na rok 2020? Vyrobte si ho v aplikaci HappyFoto!"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*