Ochraňte svůj domov proti zlodějům!

Ať už bydlíte v rodinném domě či v bytě, jistě dřív nebo později budete řešit otázku zabezpečení bytů, a to tím spíš, že vykradení domácnosti patří mezi jednu z nejvíce nepříjemných životních zkušeností, a to nejen po majetkové stránce, ale především po stránce psychické. Psychická újma je způsobena výrazným a násilným narušením intimní zóny vašeho domova. Proto je dobré uvažovat o prevenci a ochraně vašeho domova co nejdříve. Když už se Vám taková nepříjemnost stala – zámečnická pohotovost je pro Vás 24 hodin denně!

Základem jsou dveře

Dveře jsou nejen vstupním činitelem každé domácnosti, ale hlavně také jedním z nejdůležitějších prvků celého domova. V bytech a rodinných domech se nejčastěji při výběru vhodného zabezpečení dveří setkáte s třetí a čtvrtou kategorií zabezpečení, jež vyžaduje i většina pojišťoven. Dveře z těchto kategorií obsahují 17-23 jistících bodů, kdy zámek je zesílen speciálním plechem a zahrnuje tak integrovaný rozvorový systém. Dveře jsou pro větší zajištění bezpečnosti zasazeny v tuhé ocelové konstrukci s oboustranným pancéřováním. Vždy se ujistěte, že dveře mají správnou a potřebnou certifikaci, která v sobě zahrnuje právě výše zmíněnou kategorii zabezpečení.

Využití technologií

Zabezpečení domácnosti můžete ještě posílit instalací elektronického systému, kde se mezi nejpoužívanější řadí kamerové systémy, pohybová čidla, elektronické zámky nebo mechanické spínače. Jejich instalace se provádí za účelem dvou výsledků. Buď aby byl elektronický systém viditelný, či nikoliv. V případě jeho viditelnosti lze docílit, že se nezvaný zloděj vašemu domovu raději vyhne. Systém může narušení prostoru hlásit několika možnými způsoby. Jedním z nich je spuštění zvukového nebo světelného alarmu, popřípadě zaslání upozorňující SMS. Pokud se chcete pojistit i proti případnému výpadku proudu u vás doma či v panelovém domě, vyplatí se vybrané zabezpečení napojit na externí zdroj se záložním akumulátorem. Pro více informáci ohledně zabezpečeni dveři můžete se obratít na kterekolív nejblížši zámečnictví.

Přidej komentář jako první k "Ochraňte svůj domov proti zlodějům!"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*