Nevšední dárky pro Vaši polovičku

nevšední dárky

Zatímco ženě udělá radost dárek v podobě šperku, květiny nebo třeba dobře padnoucího spodního prádla, výběr dárku pro muže je poněkud komplikovanější.

Obdarujte svou drahou polovičku nevšedním dárkem  

Výběr dárku pro muže představuje mnohdy pro jejich něžnější polovičky doslova nadlidské úsilí. Pokud se muž aktivně nevěnuje konkrétnímu koníčku, či mu nedochází jeho oblíbená vůně, je výběr značně limitován. Samozřejmě je vždycky možností předem se dotyčného otázat, jaký dárek by toužil rozbalit, ovšem v danou chvíli mizí ten pověstný moment překvapení, pro který dárky s láskou pro naše nejbližší vybíráme.

Zatímco ženě udělá radost drobný šperk, kosmetika nebo třeba poukaz ke kadeřnici, muži jsou v tomto ohledu přeci jenom vybíravější. Čím jim tedy udělat radost?

Jednou z možností jsou pánské náramky z drahých kamenů a minerálů. Na první pohled by se mohlo zdát, že se jedná o ryze dámskou záležitost, ovšem mějte se na pozoru. Dobře zvolený náramek může dělat parádu i na pánském předloktí, které je většinou zdobeno pouze ryze praktickými hodinkami. Ať už k obleku nebo k volně vyhlížející košili, za předpokladu, že je typ zvolen s ohledem na danou příležitost.

Minerály se pyšní nejenom svým vzhledem, ale i účinky na lidské zdraví

O tom, že šperky z drahých kamenů nebo minerálů vypadají zkrátka skvěle, není zapotřebí nijak dlouze polemizovat. Jen málokdo přitom ví, že již ve starém Řecku a Mezopotámii jim byly vštěpovány doslova magické schopnosti. Lidé věřili, že jsou lékem na řadu neduh a ochrání je před zlými duchy. Není se tak čemu divit, že se přidávaly i do nejrůznějších lektvarů a byly součástí celé řady obřadů a duchovních seancí.

I když jejich účinky na lidský organismus nebyly nikdy zcela prokázány, mnoho lidí na přítomnost minerálů nedá dopustit. Jak ale vybrat ten správný šperk, který bude lahodit nejenom oku, ale přinese i tížené účinky? Vybírat můžete třeba podle nebeského znamení nebo zdravotních problémů, se kterými se obdarovaný momentálně potýká. Poradit se samozřejmě můžete i s proškoleným personálem.

Přidej komentář jako první k "Nevšední dárky pro Vaši polovičku"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*