Domácí úklid už nemusí být otrava!

Znáte ten pocit, kdy si v sobotu po náročném pracovním týdnu chcete udělat pohodu, dát si čaj, kávu nebo skleničku a dělat věci, které vás baví, ale zároveň víte, že je vedle vás známý strašák jménem „domácí úklid“. Na dilema, zda se místo relaxace vrhnout na vysávání a vytírání prachu, případně na dohadování, kdo je s úklidem na řadě nebo ho má za trest, můžete v dnešní době klidně zapomenout. Domácí elektroničtí pomocníci v podobě robotických vysavačů nebo čističů oken vnesou do vaší rodiny nový klid, pohodu a úsporu času.

Zejména robotické vysavače jsou v dnešní době fenomén, na trhu existuje celá škála modelů, takže si stačí ujasnit, jak velký máme vlastně byt či dům a co od úklidu chceme, a pak si jen zvolit odpovídajícího robota. Pro vaše maximální pohodlí je k dispozici model Mamibot ExVac680s, který disponuje nejpokročilejší navigační technologií, doplněnou laserovými senzory.  Tato chytrá navigace sina základě získaných dat z prostoru vyhodnocuje ideální trasu, dokáže ale také zachytit pohybující se předměty a trasu aktuálně upravit.

Sílu vysávání lze individuálně nastavit stejně tak jako čistící profily. Těch je k dispozici hned pět, a to od profilu Auto se systematickým „cik-cak“ čištěním, až po profil Sweeping&Mopping, kde jde o kombinované vysávání a vytírání zároveň.

Mamibot ExVac680s si poradí se všemi povrchy, a je-li v automatickém režimu, sám rozená, o jaký povrch jde a tomu uzpůsobí sílu vysávání. Nedělá mu problém sbírání nečistot, prachu ani zvířecích chlupů, má senzor proti pádu ze schodů a bez potíží překoná prahy či jiné překážky do výšky do 2 cm.

Štíhlé tělo vysavače umožnuje dobrý pohyb i pod skříněmi a postelemi, díky výkonné Li-Ion baterii dokáže pracovat až 2,5 hodiny na jedno nabití. Pokud mu baterie nestačí, sám se vrátí do základnové stanice a po nabití odjede na původní místo a pokračuje v práci.  

Práce vysavače vás nijak nebude rušit, hlučnost má jen 55 dB a díky HEPA filtru nebudete vnímat žádný poletující prach. Příkazy svému novému členu rodiny můžete dávat pomocí mobilní aplikace nebo skrze hlasového domácího asistenta Alexa/Google Home. Při použití aplikace můžete navíc v reálném čase sledovat, co již bylo uklizeno a kolik prostoru ještě zbývá uklidit, případně si detailně naplánovat datum a čas úklidu,abyste si mohli plně a nerušeně vychutnat „svoji chvilku“.

Robotický vysavač Mamibot ExVac680s je k dostání v prodejní síti za necelých 13 tis, můžete si však pořídit i levnější variantu vysavače Mamibot PetVac300 v ceně 5 990 Kč, který sice nedisponuje tolika čistícími profily a inteligentní navigací, svoji funkci však zastane také. 

https://www.mamibot.cz/cs/

Přidej komentář jako první k "Domácí úklid už nemusí být otrava!"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*