Fenomén: Originální trička s potiskem

Všemožných triček je na trhu habaděj. Mlaďoši nosí trika z NewYorkeru, Housu atd. a je to všude moc dobře znát. Mnohdy jdu po ulici a vidím na všech ta samá trička. Ten samý styl. Ten samý vzor, jednou jsou ty černobílé cákance dole, jindy jsou bíločerné – nahoře.

Což takhle se odlišit a zvolit si něco, co nám opravdu sedí, pěkně na tělo?

Ta možnost tu naštěstí je a navíc je stále oblíbenější. Můžeme si vybrat vtipná trička s potiskem, přesně podle našich představ a podle toho, co máme opravdu rádi, či co nás opravdu vystihuje. To je hned jiný pocit, než mít na sobě něco, co nosí každý druhý. A ještě se u toho můžeme zasmát my, i naše okolí, se kterým přijdeme do styku.

Vybírat je opravdu z čeho. Je jedno, zda je nám 15, 20, 30, 60, zda jsme žena či muž, máma či byznysmen. Vybere si každý a není důvod, proč bychom nemohli nosit potisk, přestože už nám dávno není náct. Pro páry jsou tato trička obzvlášť skvělou volbou, jak druhého potěšit a projevit mu náklonnost.

Tričkem s potiskem lze druhého opravdu potěšit a vyčarovat na jeho tváři dětský nefalšovaný úsměv plný radosti.

Můžeme jej zvolit jako dárek k narozeninám, k svátku, k výročí, k vánocům, k promocím, či zkrátka jen tak, protože jsme narazili zrovna na kousek, který druhého opravdu dokonale vystihuje.

Mě osobně baví trička, na kterých jsou různé vtipy či hlášky z filmů. V mém šatníku nechybí ani tzv. motivační trička, která na sobě nesou nápis, který když si přečtu, nenechá mě klidnou a vyburcuje k činnosti.

Další skvělou možností je, nechat si tričko udělat opravdu na míru, podle svých představ. Pokud se přeci jen v ničem, co je v nabídce nenajdu, proč si nezkusit udělat vlastní tričko? Nebo vlastní mikinu? Možností je zde opravdu spousta a kreativitě se meze nekladou. Rozhodně tak budeme originální.

Připravila jsem si pro Vás galerii několika kousků, které mě v poslední době nejvíce zaujaly:

vtipné tričko s potiskem dámské
zdroj: origostriko.cz

Nebo tuto hlášku často slýchávám v rádiu, když jedu někam autem. Kdo jste slyšel, určitě se Vám vybaví ihned moderátor:

vtipné tričko hlášky
zdroj: origostriko.cz

Doufám, že jsem Vás dostatečně inspirovala a dalo Vám to nějaký ten nápad či myšlenku k zamyšlení, jak druhé potěšit.

Přidej komentář jako první k "Fenomén: Originální trička s potiskem"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*