Pronájem dodávky

půjčovna dodávek

Pronájem dodávky

Vyplatí se vůbec pronájem dodávky? Co od takové služby můžeme očekávat? Všechny tyto a jiné otázky je možné si zodpovědět ještě před tím, než zamíříme do autopůjčovny. Jen tak zjistíme, zda jsme udělali správně. Nejdříve bychom si měli ujasnit, za jakým účelem dodávku vlastně potřebujeme. Samozřejmě bude komicky vypadat situace, kdy budeme chtít převážet stavební materiál nebo máme v plánu stěhování a pronajmeme si osobní dodávku, do které prakticky nic nenaložíme. Užitkové vozy mají velkou výhodu ve své variabilitě, prostoru a tím pádem i využití.

Výhody pronájmu vozidel

Co se týká pronájmu dodávek, jejich výhody je třeba si říci hned na začátku. Jde zejména o to, že se v takovém případě nemusíme starat o pravidelný servis vozu, nemusíme si také u obchodníků vybírat zimní pneumatiky, protože se zima rychle blíží, nemusíme také hlídat dálniční známky, povinné pojištění vozu a podobně.

Pronájem takového vozu využívají zejména začínající živnostníci, kteří nedisponují ještě svým vlastním vozem, ale ke své práci jej potřebují. Autopůjčovny v takovém případě doporučují především dlouhodobý leasing, který je možné sjednat až na dobu 60 měsíců. Po uplynutí nájemní doby máme možnost smlouvu prodloužit, ale zároveň máme možnost si vyměnit starší vůz za ten novější, což je jistě výhodné.

Na co bychom neměli zapomenout

Jestliže uvažujeme o pronájmu dodávky nebo jakéhokoliv jiného vozu, měli bychom si dobře přečíst podmínky pronájmu autopůjčovny. Ne vždy tomu tak je a při vrácení vozidla na nás vykouknou třeba skryté poplatky, prasknutý zadní blatník nebo propálená sedačka. Většina autopůjčoven také vyžaduje plnou nádrž při navrácení dodávky. Je třeba si vozidlo také fyzicky prohlédnout, protože mnohdy se nám stane, že auto neodpovídá skutečnému stavu, kdy je na webových stránkách vyobrazen vhodný vůz pro naše zájmy a při převzetí se vlastně díváme na starý a zrezivělý vůz, který již má něco za sebou. V takové nepříjemné situaci se obraťme a vyhledejme jinou půjčovnu. To samé platí i o zaručeně výhodných cenách za pronájem dodávky. Ne všechny reklamy jsou stoprocentně spolehlivé. Proto se určitě vyplatí hledat a srovnávat.

Dodávky užitkové, osobní i obytné

Užitkové vozy slouží k přepravě jakéhokoliv nákladu. Dodávky mají různou velikost, rozměry i zastřešení. Na trhu můžeme najít dodávky plachtové, skříňové, ale i chladící, které jsou určeny především k přepravě potravin rychle podléhající zkáze. Velkou výhodou takových vozů je především to, že se v tomto případě přepravy nemusíme obávat nepříznivého počasí. V dodávce máme vše pod střechou.

Dodávky osobní využívají většinou menší firmy pro převoz svých zaměstnanců nejen do práce, ale i na různá školení, veletrhy a podobně. Setkáváme se rovněž i s pronájme osobních dodávek pro soukromé účely. Potřebujete odvést několik osob na soukromou oslavu nebo také na letiště? Chcete vzít celou rodinu na výlet nebo na dovolenou, ale máte malé auto? Právě k tomuto účelu jsou tyto dodávky připraveny vyhovět našim požadavkům. To samé platí o obytných dodávkách. Jejich popularita stoupá rok od roku výš  a dovolená v obytné dodávce nabírá zcela jiný rozměr. Jde o volnost, svobodu a komfort cestování. Nejsme vázáni na čas a ani na nikoho dalšího. Máme – li platné doklady, trochu peněz a odvahu, můžeme vyrazit.

Přidej komentář jako první k "Pronájem dodávky"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*