Pleasure Pub – kousek Alp v srdci Čech

Navštivte Pleasure Pub, jedinečnou destinaci, která v sobě snoubí alpský šarm a anglicko-irskou tradici. Tento neobyčejný bar a restaurace se pyšní svou jedinečnou atmosférou ve dvou lokalitách – v malebných Pohořelicích a v historickém Rajhradě.

Oáza útulnosti a historie

V Pleasure Pubu vás uvítá interiér, kde dominují tradiční materiály – dřevo a cihla. Srdcem pohořelického podniku je bar vyrobený z historických trámů pocházejících z počátku 18. století, doplněný o klenutý strop, jehož původ zůstává zahalen tajemstvím. Původně pravděpodobně sloužící jako maštale, dnes tato konstrukce dodává prostoru neopakovatelné kouzlo a půvab.

Nabídka pro každého

Pro milovníky sportu Pleasure Pub nabízí restaurace pravidelné přenosy na O2 TV, zatímco o víkendech prostor ožívá vystoupeními živých kapel. Pestrý výběr piv, včetně speciálních nabídek, činí z Pleasure Pubu ráj pro pivní nadšence. Nejen pivo však zde hraje první housle – pro milovníky vína je připraven bohatý sortiment z vinařství Rajhradské Klášterní. A pro ty, kteří dávají přednost tvrdšímu alkoholu, je zde k dispozici široký výběr kvalitních rumů z celého světa.

Gastronomický zážitek

V Pleasure Pubu naleznete také rozmanitou nabídku kulinářských pochoutek. Vrcholným zážitkem pro gurmány je široký výběr pizz, od klasik jako Americana, Rukola, a Hawai, až po originální kombinace jako Prosciutto Crudo nebo Quattro Formaggi. Každá pizza je pečlivě připravovaná a zaručeně potěší chuťové buňky každého hosta.

Pleasure Pub představuje mimořádnou směsici historie, gastronomie a zábavy. Tento unikátní bar a restaurace je ideálním místem pro setkání s přáteli, sledování sportu nebo prostě jen pro užití skvělého jídla a pití v útulném prostředí. Staňte se i vy součástí příběhu, který píše Pleasure Pub – místo, kde se tradice snoubí s moderními chutěmi a kde každá návštěva se stává nezapomenutelným zážitkem.

Přidej komentář jako první k "Pleasure Pub – kousek Alp v srdci Čech"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*