LAMAX Tips1: designové špunty s vyváženým zvukem

Značka LAMAX na českém trhu proslula nejen svými bezdrátovými reproduktory, ale i dalšími řešeními včetně sluchátek. Jedněmi z nich jsou i špunty LAMAX Tips1, které patří do skupiny produktů LAMAX Beat.

Univerzální bezdrátová sluchátka jsou, jak už u LAMAXu bývá zvykem, k dispozici ve dvou barevných provedeních – kombinaci černé a tyrkysové a dále černé a šedé. Právě tyrkysové detaily designu jsou jakousi nepsanou „ochrannou známkou“ značky.

Oba špunty jsou propojeny kabelem, díky kterému je menší pravděpodobnost, že je ztratíte, a na kterém jsou navíc umístěny všechny potřebné ovládací prvky (pauza, přehrávání, přijetí hovoru, přepnutí písně a úprava hlasitosti) ve formě pogumovaných tlačítek. Telefon či jiné zdrojové zařízení kompatibilní s bezdrátovou technologií Bluetooth 4.2 je tak možné nechat schované v kapse nebo třeba v batohu. Jedna z výhod při ovládání spočívá i v odlišném tvaru tlačítek pro ovládání hlasitosti od „zapínacího“ tlačítka, což znamená, že ovládání brzy zvládnete i poslepu.

Díky svému kompaktnímu designu a hmotnosti pouhých 10 gramů se sluchátka hodí i na sport, což umožňuje i fakt, že si můžete zvolit ze tří různých velikostí špuntů právě tu, která vám bude sedět nejvíce.

Sluchátka můžete spárovat s libovolným zařízením pomocí Bluetooth, přičemž technologie multipoint umožňuje bez dalšího párování přehrávat audio obsah ze dvou různých telefonů, tabletů či notebooků najednou. Mezi jednotlivými zařízeními pak jednoduše přepnete za pouhou vteřinu.

Na jedno nabití, které trvá hodinu a půl, zvládnou špunty LAMAX Tips1 fungovat až pět hodin, a to díky baterii typu Li-Pol s kapacitou 60 mAh (ta zároveň nabízí až 100 hodin v pohotovostním režimu). A to buď při přehrávání hudby, nebo hovory prostřednictvím integrované funkce handsfree. Pro tyto účely sluchátka využívají kvalitní integrovaný mikrofon, díky kterému vás volající nahlas a zřetelně uslyší. A to díky podporovanému standardu Bluetooth 4.2 až deset metrů od telefonu, ze kterého voláte.

Pecky za doporučenou maloobchodní cenu 790 korun jsou cenově nejdostupnějšími sluchátky v nabídce značky LAMAX a v balení kromě nich najdete i micro USB kabel pro nabíjení, zmíněné špunty ve třech různých velikostech, které se nasazují na měniče o průměru 10 mm, i nálepky LAMAX. Pro úplnost je třeba zmínit podporu profilů A2DP, HFP, HSP a AVRCP a třešničkou na dortu budiž výrobcem deklarovaný vyvážený zvuk, ostatně právě z takového důvodu si sluchátka zpravidla kupujeme.

Přidej komentář jako první k "LAMAX Tips1: designové špunty s vyváženým zvukem"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*