POSLECHNĚTE SI JAK NAZPÍVAL SLAVNÝ HIT QUEEN ČESKÝ ZPĚVÁK SKUPINY PRAGUE QUEEN JAROSLAV BŘESKÝ

Jaroslav Břeský

Jaroslav Břeský je jedním z nejžádanějších interpretů zpívající písně legendární kapely Queen v Evropě a to hlavně díky velice podobné barvě hlasu legendárního zpěváka. V roce 2009 se po více než stovce vystoupení setkává s člověkem, který byl Freddiemu Mercurymu nejblíže a to s jeho dlouholetým osobním asistentem, panem Peterem Freestonem. Ten mu umožnil nahlédnout do způsobu vystupování rockového krále. V únoru 2015 se osobně setkal se zbývajícími členy skupiny Queen. Zpíval na mezinárodní akci pořádané managmentem skupiny Queen – Oficiální narozeninová oslava nedožitých 70. narozenin Freddieho Mercuryho ve švýcarském Montreux. Toto vystoupení zaujalo i člena skupiny Queen kytaristu Briana Maye, který ho zveřejnil na svém oficiálním Facebooku. V roce 2016 a 2017 zpíval ve vyprodané pražské Lucerně na počest Freddie Mercuryho v rámci tour s názvem „ČESKÉ HVĚZDY ZPÍVAJÍ QUEEN“ po boku předních zpěváků českého showbyznysu. V roce 2018 byl s hudební skupinou Prague Queen vybrán na turné do Indie, kde se uskutečnili vyprodané koncerty. První koncert dokonce uvedl i bratranec Freddieho Mercuryho Jehangir Bulsara.

V televizi jste ho mohli vidět ve V.I.P zprávách TV Prima, ČT2 Dobré ráno, TV Nova Snídaně s Novou, TV Relax Poslední Zhasne, Topstar Magazín a Česká televize o něm natočila dokument pro pořad Gejzír.

Vystupoval v Německu, Polsku, Holandsku, Indii, Rakousku na Slovensku a ve Švýcarsku.

Zdroj : www.jaroslavbresky.com

1 Komentář k "POSLECHNĚTE SI JAK NAZPÍVAL SLAVNÝ HIT QUEEN ČESKÝ ZPĚVÁK SKUPINY PRAGUE QUEEN JAROSLAV BŘESKÝ"

  1. Ludmila Višňovská | Prosinec 5, 2019 z 9:37 pm | Odpovědět

    Miluji Mercuryho, velmi mě překvapil hlas i zpěv pana Jaroslava Břeského, wau super. Moc mu fandím a jsem ráda, že písně v jeho podání jsou živé dál. 👍💞🌹🎄🎆

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*